Reklama

Nowy szef Tygodnika Motor

1 września Piotr Frankowski, były naczelny Moto Magazynu zostanie szefem Tygodnika Motor. Oficjalnie będzie on pełnił funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego. W jej ramach będzie odpowiedzialny za redagowanie Motoru.

Motor to najstarsza gazeta motoryzacyjna w Polsce. Pomimo rosnącej konkurencji trzyma się bardzo dobrze mając od lat stałych i wiernych Czytelników. Jest to zasługa nie tylko tradycji pisma, Pawła Kasprzyckiego, który pozostaje na stanowisku redaktora naczelnego i członka zarządu, ale także fachowości dziennikarzy, którzy - w odróżnieniu od wielu kolegów z innych tytułów - wiedzą o czym piszą. Są po prostu nie tylko dobrymi dziennikarzami, ale także pasjonatami motoryzacji. A to widać na łamach Motoru.

Właścicielem Tygodnika Motor jest firma Migut Media S.A., która należy w znakomitej większości do Wiesława Miguta.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: motor

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy