Diverse NIGHT of the JUMPs: wybierz swoją Miss FMX

Rozpoczynamy konkurs na Miss FMX. 18 modelek wzięło udział w specjalnej sesji fotograficznej. Czasu do Grand Prix Polski coraz mniej, więc najwyższa pora z licznego grona wybrać najpiękniejsze.

Oczywiście konkurs ma za zadanie wyłonić tą najpiękniejszą, ale poza nią także 11 dziewczyn, które będą miały okazję przeżyć niesamowitą przygodę podczas Diverse NIGHT of the JUMPs. Laureatki będzie można spotkać zarówno w piątek, jak i w sobotę podczas Pit Party. Dodatkowo najpiękniejsza dwunastka towarzyszyć będzie zawodnikom podczas prezentacji oraz weźmie udział w zawodach na torze GoKarting Center.

Głosy na swoje faworytki będzie można oddawać od 19.02 do 5.03 na stronie moto.interia.pl, gdzie każde zdjęcie będzie można ocenić od 0 do 10. Po zakończeniu plebiscytu poznamy najładniejszą z kandydatek. Pozostałe 11 wyłoni ilość polubień pod zdjęciami na fan page’u Sportainment.

Laureatki, poza nagrodami przygotowanymi przez sponsora oraz partnerów polskiej rundy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie, będą miały wyjątkową szansę na przeżycie niepowtarzalnej przygody. To, którym dziewczynom się to uda zależy tylko i wyłącznie od waszych głosów!Dowiedz się więcej na temat: Diverse NIGHT of the JUMPs