Diverse NIGHT of the JUMPs. Kto dostał zaproszenie?

Największe gwiazdy Freestyle Motocrossu w Tauron Kraków Arenie pojawią się już w przyszły weekend. Zawody obejrzy kilku naszych czytelników, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Poniżej znajdziecie nazwiska laureatów.

Już 20 i 21 marca 2015 roku Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie zawitają na południe kraju, do krakowskiej Tauron Areny, gdzie zawodnicy zmierzą się w walce o punkty klasyfikacji generalnej. Wszystkich, którzy wybiorą się za zawody czeka wydarzenie sportowe najwyższej rangi połączone ze spektakularnym show. Tego jeszcze w Krakowie nie było! 

Sama rywalizacja latających motocyklistów to jednak nie wszystko. Podczas Diverse NIGHT of the JUMPs widzowie mają okazję na bezpośrednie spotkanie z zawodnikami podczas Pit Party, a dodatkowe konkursy, w których między innymi zawodnicy będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż dostarczą dodatkowej ekstremalnej dawki wrażeń. Ponadto, organizator już teraz zapowiada, że to nie koniec atrakcji.

Reklama

Na łamach naszego serwisu zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były podwójne zaproszenia na tę imprezę. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie "Ile ton ziemi będzie potrzebne do wybudowania toru w Tauron Kraków Arenie?" oraz uzasadnić chęć otrzymania wejściówki. Prawidłowa odpowiedź na pierwsze pytanie to ponad 2000 ton. Zwycięzcy, którzy otrzymają podwójne zaproszenia to: Dariusz Pakuła, Grzegorz Jakubiec i Małgorzata Wiciak.

Przypominamy, że na łamach naszego serwisu odbył się również również plebiscyt na MISS FMX. Jego wyniki znajdziecie TUTAJ, a poniżej prezentujemy galerię kandydatek.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diverse NIGHT of the JUMPs
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy