Reklama

Alfiści na zlocie

Dzisiaj w Mrągowie rozpoczyna się XVI Zlot Internetowego Klubu Alfa Romeo IK@R.

Klub zrzesza fanów i właścicieli samochodów Alfa Romeo z całej Polski. Platformą zrzeszającą na co dzień tę społeczność jest internetowa lista dyskusyjna. Jednak przynajmniej dwa razy w roku alfiści wyruszają na zlot, by przy ognisku podtrzymywać internetowe znajomości.

Tym razem spotkanie odbędzie się w Mrągowie i po raz pierwszy od dawna zlotowi nie będą towarzyszyły sportowe akcenty. Rywalizację na torze zastąpi Rajd Turystyczny Mazurskie Gran Turismo Alfa Romeo, którego trasa prowadzić będzie najbardziej urokliwymi trasami pojezierza mazurskiego.

Reklama

Zlot, którego jedną z większych atrakcji będzie prezentacja najnowszego modelu Alfa Romeo, czyli mito, potrwa do niedzieli.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: złoty | Mrągowo | zlot | Alfa Romeo | romeo

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy