Reklama

Żona jeździ po mieście 140 km/h

Andrzej Niemirski - aktor Teatru Nowego w Warszawie, znany jako komisarz Kot w serialu "Posterunek 13", a także jeden z głównych bohaterów serialu TVP 2 "Kopciuszek", przez przyjaciół nazywany Wampirem, jeździ renault laguną z 1998 r.

Dla aktora Andrzeja Niemirskiego samochód jest po prostu środkiem lokomocji. Ze względu na zawód, musi się szybko przemieszczać z jednego miejsca na drugie.

Reklama

Obecnie jeździ laguną z 1998 roku, z dwulitrowym silnikiem. Ma ją od nowości i jest zachwycony swoim autkiem, a jeździł wieloma samochodami. Zaczynał od trabanta, którego dostał od swojego teścia.

- Był to model dla inwalidów. Rączkę biegów miał przy kierownicy i zamienione pedały. Tam, gdzie gaz, był hamulec i na odwrót. Dopiero później udało mi się to poprzestawiać, co nie było wcale takie łatwe. W pewnym momencie trabant złamał się na pół i to był jego koniec. Bardzo mi go było żal, gdyż świetnie mi się nim jeździło. Największą jego zaletą było to, że z przodu nie było fotela dla pasażera i wszyscy jeżdżący na tylnej kanapie mogli spokojnie wyciągać nogi. Nazywali go rolls-royce karton. Kolejne auto to była dacia, potem jeszcze hyundai i parę innych. Aż doszedłem do laguny, którą sobie bardzo chwalę - mówi aktor.

Wybór renault był całkowicie przemyślany przez pana Andrzeja. Wahał się pomiędzy toyotą a nissanem, volkswagenem i renault. Zwyciężyło to ostatnie.

- Jestem z tego wyboru zadowolony. To jest dość szybkie i zrywne auto. Dzielnie się spisuje na trasie. To jest taki miękki samochód, świetnie trzymający się drogi, ma kopa i jest dość zrywny, a przy tym bardzo bezpieczny. Wożę przecież nim żonę i dzieci. Moja żona również nim jeździ i muszę przyznać, że porusza się nim znacznie szybciej niż ja. Przemieszcza się po mieście nawet 140 km/h, więc bardzo proszę uważać na moją małżonkę - śmieje się pan Andrzej.

Autobit

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVP 2 | Renault Laguna | 1998 | maks | aktor | żona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje