Reklama

Takiego Malucha jeszcze nie widzieliście. Jedyny w swoim rodzaju

Na popularnym portalu ogłoszeniowym pojawiła się nietypowa oferta sprzedażowa. Dotyczy ona Fiata 126p, który za nic jednak nie przypomina poczciwego Maluszka. Jak można wyczytać z opisu – właściciel zdecydował się w jego przypadku na liczne modyfikacje.

 

Fiaty 126p - potocznie zwane Maluchami - to obecnie nie lada gratka dla fanów polskiej motoryzacji. Samochody, które w okresie rozwoju kapitalizmu stanowiły pogardzany symbol minionych czasów, dziś są wręcz rozchwytywane na tzw. "giełdach klasyków". Na forach motoryzacyjnych nie brakuje pasjonatów, którzy wspólnie przeszukują internet w poszukiwaniu zadbanych egzemplarzy.

Poniższy model jest jedyny w swoim rodzaju

Ogłoszenie, które pojawiło się na popularnym serwisie ogłoszeniowym OLX śmiało można uznać za ciekawostkę motoryzacyjną. Dotyczy ono sprzedaży Fiata 126p, poddanego przez właściciela licznym modyfikacjom.

Reklama

Jak możemy wyczytać z opisu na stronie - zmiany dotknęły cały silnik, który obecnie pochodzi z Lancii 1100. Inne są także hamulce - w tym przypadku zapożyczone z Fiata Punto, oraz skrzynia biegów z Fiata Cinquecento. Największe wrażenie robi jednak "body kit", łączący cechy poczciwego Maluszka ze stylistyką żywcem wyjętą z amerykańskiego hot roda. Całość dopełnia srebrny, stalowy kolor, który budzi skojarzenia z pojazdem kosmicznym.

Cena do negocjacji

Jak podkreśla sam sprzedający - błyszczący maluszek jest prawdopodobnie jedynym takim w Polsce. Samochód daje "super frajdę z jazdy", wymaga jednak poprawek lakierniczych.

Cena? 4300 zł. Do negocjacji!

Jeśli jesteście zainteresowani tym wyjątkowym samochodem, wspomniane ogłoszenie znajdziecie TUTAJ

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fiat 126p | "Maluch" | przeróbka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy