Reklama

Pomożecie?

Do naszego serwisu Czytelnicy zwracają się w różnych sprawach. Dzisiaj otrzymaliśmy list, którego nadwaca stara się o pracę w branży samochodowej. Warunkiem jej otrzymania jest przygotowanie opracowania materiału dotyczącego rynku pojazdów ciężarowych. Ma z tym pewne problemy.

Do naszego serwisu Czytelnicy zwracają się w różnych sprawach. Dzisiaj otrzymaliśmy list, którego nadwaca stara się o pracę w branży samochodowej.  Warunkiem jej otrzymania jest przygotowanie opracowania materiału dotyczącego rynku pojazdów ciężarowych. Ma z tym pewne problemy.

Oto list naszego Czytelnika. Pomożecie?

Jestem absolwentem studiów politechnicznych ze specjalnością samochodową. Odpowiedziałem na ogłoszenie o pracę umieszczone przez jedną z firm zajmujących się sprzedażą samochodów ciężarowych. Na spotkaniu z prezesem firmy okazało się, iż kryterium, które będzie decydowało o przyjęciu do pracy, nie będzie rozmowa z każdym z kandydatów ale opracowanie które każdy przyśle na tematy podane przez prezesa. Proszę o w miarę szybką pomoc, muszę to przygotować do 14. lutego. Nie posiadam żadnych pism fachowych, a w tych które mam, nic na ten temat nie mogę znaleźć. Jeśli zechcielibyście przesłać mi jakieś materiały, które zawierały by odpowiedź na tematy podane poniżej byłbym niesłychanie wdzięczny. Pozwolę sobie je wymienić:

Reklama

1. Określ i zlokalizuj największe firmy trudniące się handlem częściami do ciężarówek.

2. Podaj wielkość sprzedaży pojazdów ciężarowych od 12 ton masy całkowitej, przyczep i naczep w latach 1999-2001.

3. Podaj nazwy firm dostarczających na Polski rynek części zamienne do samochodów ciężarowych oraz podaj czy mają one przedstawicielstwa w Polsce.

4. Produkty jakich firm stosowane są w pierwszym montażu (uposażenie oryginalne) do samochodów i naczep.

Wiemy, że pomożecie naszemu Czytelnikowi, bo do tej pory reagowaliście na takie sprawy wspaniale. Oto przykłady. Tutaj zamieściliśmy list dotyczący kłopotów z tico, tutaj pisaliśmy o problemach z popychaczami, a tutaj o meandrach dotyczących ubezpieczenia samochodu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy