O tej zrzutce już piszą wiersze. Zbiera na Mustanga, by coś udowodnić dziewczynie

To typowo weekendowy temat, ale dziś mamy piątek, a piątek to weekendu początek. ​Pana Adama zostawiła dziewczyna. Jak sam napisał, stałego się tak dlatego, że poznała chłopaka z... lepszym samochodem. Dlatego pan Adam się zawziął i postanowił sprawić sobie takie auto, którym - to cytat - "zawsze się jarała": Forda Mustanga.

Pan Adam nowym samochodem nie zamierza jednak odzyskiwać swojej byłej dziewczyny, ale chce jej uświadomić "co straciła i że nie opłaca się wieść życia blachary i oceniać ludzi po aucie".

Zbiera na Mustanga, ale to nie jest zrzutka pierwszej potrzeby

By zebrać środki na zakup samochody Pan Adam założył w internecie zbiórkę. Jak napisał "zrzutka nie jest pierwszej potrzeby, lepiej żeby osoba która to czyta wspomogła jakiś cel charytatywny, lecz może znajdzie się ktoś kto mi pomoże spełnić moje marzenie". Porzucony mężczyzna dodał też, że potrzebuje zebrać 30 tys. zł, by sprawdzić Mustanga ze Stanów Zjednoczonych.

Więcej szczegółów nie znamy, nie wiadomo więc czy pan Adam dysponuje już poważną sumą i potrzebuje dozbierać "resztę" czy też ma dobre chęci, ale nie ma pieniędzy. 

Ile kosztuje Ford Mustang?

Ceny nowych Mustangów w USA zaczynają się od 28 tysięcy dolarów (z silnikiem 2.3 EcoBoost), do tego trzeba doliczyć koszty sprowadzenia. Z kolei w Polsce Mustanga można kupić za nieco ponad 260 tys. zł, za to pod maską będzie pracował kultowy silnik 5.0V8 o mocy 450 KM.

Reklama

Warto dodać, że to już ostatnie chwile na zakup tego modelu, Ford zaprezentował już bowiem całkowicie nową generację Mustanga, która do salonów trafił zapewne jeszcze w tym roku.

Czytaj dalej pod materiałem wideo:

Być może chodzi jednak, co jest w sumie bardziej prawdopodobne, o sprawdzenie samochodu używanego. Takie auta z niewielkimi uszkodzeniami są chętnie przywożone ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Wówczas może się okazać, że pan Adam ma... 1750 zł, bo tyle, jak na razie, udało mu się zebrać na zbiórce.

Sama zbiórka, ze względu na swój nietypowy charakter, szybko zdobyła popularność w internecie. Na chwilę pisania tekstu została udostępniona ponad 70 razy, a zakup samochodu wsparło ponad 150 osób. Internauci również chętnie komentują zbiórkę i wcale nie są to wyłącznie komentarze negatywne wobec autora zbiórki.

Jedna z wpłacających mocno skrytykowała postępowanie dziewczyny:

Inny internauta pokusił się nawet o napisanie wiersza:

Była sobie blachara
lecz powiedziała Ci nara
Ty nie płakałeś, kasę zbierałeś
Mustang jak marzenie
Czeka na spełnienie
Ja dorzucam piątaka
Byś jej zrobił smaka
Niech płacze gówniara
Bujaj się mała, Nara !
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ford Mustang

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy