Reklama

Nie parkuj bez tablic!

Brytyjka Heidi Brown oczekując na tablice rejestracyjne, zaparkowała swój skuter przed urzędem komunikacji w Ipswich w południowej Anglii. Ku jej przerażeniu - ze strachu przed ewentualnym zamachem terrorystycznym, brytyjska armia wysadziła motocykl w powietrze.

Okazało się, że ktoś zadzwonił na policję i poinformował, iż przypięty do otaczającego urząd płotu skuter to prawdopodobnie motocykl-pułapka.

Po kontrolowanym wybuchu miejscowa policja tłumaczyła, że skutera nie można było zidentyfikować, ponieważ nie miał... tablic rejestracyjnych.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: motocykl | skuter

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy