Reklama

Nie miał prawa przeżyć!

O niewiarygodnym szczęściu może mówić 32- letni Cem Tokac z Turcji, który znalazł się niemal w centrum kolizji między ciężarówką a pociągiem, ale wyszedł cało z tego zdarzenia.

Nagranie z wypadku, który został zarejestrowany przez kamerę przemysłową w mieście Mersin, opublikowała w środę turecka agencja Dogan. Do incydentu doszło 25 lutego.

Widać na nim mężczyznę stojącego tuż przed torami, na które wjeżdża ciężarówka. W chwili, gdy znajduje się ona pośrodku przejazdu, z prawej strony uderza w nią pociąg. Ciężarówka zostaje dosłownie zmieciona na bok, a mężczyzna niknie pod jej podwoziem. Upada, ale unika uderzenia, ponieważ znajduje się dokładnie na wysokości luki między kołami pojazdu.

Dalej widać, jak mężczyzna nieruchomo leży na ziemi; po pewnym czasie podbiegają do niego ludzie, by go ratować.

Reklama

Cem mówi, że nie pamięta wypadku: wydawało mu się, że zapadł w sen, ale kiedy się obudził, leżał na ziemi. Zapowiada, że będzie uważał 25 lutego za swoje drugie narodziny.

"Życie jest naprawdę piękne" - dodaje 32-latek, który w kwietniu bierze ślub.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy