Reklama

My też mamy kamery, które śledzą...

Kończą się wakacje. W poniedziałek dzieci i młodzież po letniej przerwie znów stawią się w szkołach.

Rozpoczynający się dzisiaj weekend zapowiada się więc gorąco. To już przecież ostatni dzwonek, żeby wrócić z urlopu. Na drogach możemy więc spodziewać się zwiększonego ruchu i spowodowanych tym, oraz wieloma remontami, korków.

Reklama

Co zrobić, żeby powrót z urlopu nie zamienił się w koszmar, w którym rozpłyną się dobre wspomnienia, a stres i zmęczenie zniwelują nowe siły, z którymi wracaliśmy do pracy i szkoły? Trzeba zaplanować podróż.

Jak? Bardzo prosto... Najświeższe informacje o remontach i innych problemach na drogach znajdziecie w naszym serwisie Na drogach. Dowiecie się tam zarówno o czasowych zamknięciach dróg spowodowanych wypadkami, jak i o długotrwałych remontach.

A gdy już wiadomo, którędy nie jechać, trzeba znaleźć objazd. To możecie zrobić w naszym serwisie Map24 w INTERIA.PL. System nie tylko znajdzie optymalną trasę, ale obliczy także odległość i czas przejazdu. Ponadto pozwoli na wydrukowanie instrukcji prowadzącej po trasie krok po kroku.

A gdy już wiemy, którędy pojedziemy, nie możemy zapomnieć o serwisie Kamery na drogach. Tam naocznie przekonamy się, jak duży jest ruch na zaplanowanej przez nas trasie, a także jakich możemy spodziewać się warunków atmosferycznych.

A więc, nie stój w korkach, zaplanuj swoją drogę!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kamery

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje