Reklama

"Kryminalna" i primera

Magda Schejbal, grająca Basię Storosz w serialu "Kryminalni", na stałe związana z Teatrem na Woli, przez sentyment jeździ nissanem primerą z 2001 roku.

Dla aktorki Magdy Schejbal samochód był, w pewnym okresie jej życia, na wagę złota. Od niego zależał każdy dzień,gdyż duża liczba obowiązków zawodowych wymagała szybkiego przemieszczania się i dotarcia wszędzie na czas.

Reklama

Jednak samochód to nie tylko narzędzie pracy, to także przyjemność. Jazda samochodem uspokaja aktorkę, daje jej poczucie wolności, możliwość wyłączenia się i niemyślenia o sprawach codziennych, wtedy interesuje ją tylko droga. - Zrobiłam prawo jazdy, złapałam bakcyla i tak już zostało. Mam to po ojcu, który jest bardzo dobrym kierowcą i lubię z nim jeździć, ale nie ukrywam, iż obecnie wolę sama siedzieć za kierownicą - mówi aktorka.

Z każdym ze swoich aut wiele przeżyła. Z obecnym, jak sama mówi, jest związana od 4 lat. Jest to srebrny nissan primera z 2001 roku, z silnikiem 1,8 l. Ze specjalnych udogodnień ma tylko klimatyzację, która w upalne dni jest niezastąpiona. - To typowy samochód miejski, nie żaden rarytas. Sprawdza się w każdych warunkach. Moja rodzina miała różne doświadczenia i perypetie samochodowe. Począwszy od małego fiata, poprzez zastawę, poloneza caro, alfę romeo, aż po nissany, którymi jeździmy do dziś. Mój pierwszy własny samochód to był właśnie 11-letni nissan primera, którego kupiłam od mojego ojca, zaraz po zrobieniu prawa jazdy. Zawsze z sentymentem go wspominam, gdyż wiele ze mną przeżył, wiele też widział. Dzięki pasji kierowcy zwiedziłam wiele dziwnych miejsc w Polsce i gdyby nie to, to pewnie nigdy bym się tam nie znalazła - konstatuje pani Schejbal.

Autobit

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | maks | Nissan Primera | magda | nissan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje