Reklama

Dla fanów VW, BMW i Opla...

Od ubiegłego roku na rynku wydawniczym obecne są nowatorskie pozycje przeznaczone dla fanów Volkswagena, BMW i Opla o wspólnym tytule "Trends".

Magazyny z serii "Trends" są pismami skierowanymi do czytelników, którzy bardzo cenią sobie lojalność i przywiązanie do marki, często organizując się w stowarzyszenia miłośników, spotykając na zlotach, imprezach sportowych i rozrywkowych.

Magazyny dostarczają im informacji o nowinkach związanych z ulubioną marką, prezentują ich auta, dokonują porównań ich samochodów i samochodów fabrycznie nowych, przekazują relacje ze zlotów, spotkań, udzielają eksperckich porad, nie tylko technicznych. "Trends" to forum do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Reklama

Magazyny skupiają się na rynku polskim, informując oczywiście o tym, co ciekawe za granicą. W ten sposób dostarczają tej informacji, której czytelnicy szukali w niemieckich i angielskich pismach o podobnej tematyce.

"Trends" to magazyn o objętości 76 stron w formacie 205x285 ukazujący się w nakładzie do 15 tys. egz., głównie w dużych ośrodkach miejskich. Kolportowany jest na stacjach benzynowych, w klubach EMPiK, salonikach prasowych i najlepszych punktach sprzedaży wiodących dystrybutorów.

Redaktorem naczelnym i pomysłodawcą jest Ryszard Turski, twórca miesięcznika "Auto dziś i jutro" (obecnie "Auto-Moto") oraz licznych wydań prasy motoryzacyjnej poświęconych off-roadowi, tuningowi itd. (m.in. współautor relaunchu tygodnika "Motor").

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: magazyny | Volkswagen | BMW

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy