Reklama

Chirac oglądał polską Pandę

Dzisiaj rano salon samochodowy w Paryżu odwiedził Jacques Chirac. Prezydent Francji, który jest miłośnikiem motoryzacji najdłużej zatrzymywał się - co zrozumiałe - na stoiskach francuskich koncernów.

Jednak Chirac odwiedził także prezentację Fiata, gdzie ze szczególnym zainteresowaniem przyglądał się produkowanej w Polsce nowej Pandzie z napędem na cztery koła.

Na zdjęciu naszego wysłannika do Paryża: Jacques Chirac w towarzystwie dyrektora Fiata na Francję Giorgio Frasca ogląda najnowsze modele włoskiego koncernu.

TUTAJ przeczytasz o nowościach zaprezentowanych w Paryżu.

TUTAJ możesz obejrzeć galerię zdjęć wykonanych w Paryżu przez wysłannika INTERIA.PL.

Reklama

Porozmawiaj na Forum

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy