Reklama

Chciał zgwałcić w aucie...

22-letnia Brazylijka wyskoczyła na autostradę z jadącego z prędkością ponad 100 km/h samochodu, by uciec gwałcicielowi - poinformowały w niedzielę brazylijskie media.

Wcześniej mężczyzna, grożąc nożem, zmusił kobietę, by wsiadła do jego samochodu. Napastnik próbował ją zgwałcić, a gdy nadjechał patrol policji zaczął uciekać, porywając swą ofiarę.

Na autostradzie w pobliżu Sao Paulo, gdy samochód pędził z prędkością ponad 100 km/h, przerażonej kobiecie udało się wyskoczyć z auta i uciec gwałcicielowi. Według policji, odniosła ona liczne obrażenia, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Napastnika, która - jak się okazało - był wcześniej wielokrotnie karany za gwałty, szybko zatrzymano i aresztowano.

Reklama

PAP
Dowiedz się więcej na temat: 100

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy