Reklama

Chcesz prawo jazdy? Sprawdź olej!

Nie wystarczy już przejechać przez skrzyżowanie i prawidłowo odpowiedzieć na serię pytań, by zdać w Belgii egzamin na prawo jazdy. Od września kandydaci na kierowców będą musieli wiedzieć, np. gdzie sprawdza się poziom oleju w silniku.

Kandydaci na kierowców będą musieli także udowodnić w praktyce, że umieją sprawdzić ciśnienie w oponach i wiedzą, gdzie znajduje się zbiornik z płynem hamulcowym.

Czy takie zmiany mają sens? Może u nas warto by je wprowadzić? A może wprost przeciwnie, przecież w nowych samochodach nierzadko cały silnik jest osłonięty plastikiem, a jedyne co można zrobić, to dolać płynu do spryskiwacza...

Porozmawiaj na Forum.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy