Bentley kontra Humvee, Citroen i Honker! Nagranie jest hitem w sieci

W serwisach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym modelka, z wyraźnie wschodnim akcentem, prezentuje zalety samochodu marki Bentley. Szybko stało się hitem, ale też i bazą do powstawania parodii z innymi markami samochodów, a w tym nawet... polskiego Honkera!

"Bentlii" stał się viralem

Nagranie z Bentleyem to krótki filmik autorstwa Jet Car - rosyjskiego salonu z samochodami luksusowymi, który od dłuższego czasu publikuje różne video z autami marek premium, jednak dopiero "Bentlii" stał się prawdziwym viralem, który rozniósł się po internecie, jak prawdziwy wirus. 

Na wspomnianym nagraniu typu ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response) mającym na celu wzbudzić przyjemne uczucia poprzez wzmocnienie doznań akustycznych, modelka dotyka, drapie i stuka w różne elementy samochodu, dodając subtelne "bentliee" przy niemal każdej okazji.

Reklama

Citroen, Humvee Honker i wiele innych

Wiralowe video szybko zostało podchwycone przez innych internetowych twórców, którzy parodiując zachowanie modelki Jet Car, prezentują samochody innych marek. Szybko pojawił się filmik z francuskim Citroenem, a także amerykańskim wozem bojowym Humvee. Nie zabrakło też polskiej odmiany filmiku z... Honkerem, którego autorami są członkowie Grupy Bizon z Solca Kujawskiego, zajmujący się ratownictwem.

Poniżej znajdziecie wspomniane filmiki.

Humor to podstawa

Oczywiście żaden z porównywanych samochodów nie jest wykonany, ani wyposażony tak jak Bentley, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. To humorystyczne porównania, choć niestety nie da się ukryć, że polski Honker nie wypada w nich najlepiej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samochody luksusowe | Bentley | Honker | Citroen | humvee
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy