Reklama

Porsche Cayenne Platinum Edition. Ceny od 441 tys. zł

Porsche Cayenne Platinum Edition - tak nazywa się nowa, debiutująca właśnie na rynku, wersja popularnego suva niemieckiego producenta. Ceny zaczynają się od 441 tys. zł.

Edycję specjalną Cayenne - Platinum Edition poznamy po "elementach stylistycznych" w kolorze Satin Platinum. Należą do nich: wstawki w poprzeczkach przednich wlotów powietrza, napis "PORSCHE" zintegrowany z LED-ową tylną listwą, oznaczenie modelu na tylnej pokrywie, standardowe 21-calowe obręcze RS Spyder Design Te ostatnie zarezerwowane są wyłącznie dla Cayenne Platinum Edition. Dynamikę auta dodatkowo podkreślać mają sportowe końcówki układu wydechowego oraz czarne listwy wokół bocznych szyb.

Porsche Cayenne Platinum Edition - co nowego?

Obok standardowych kolorów nadwozia - białego i czarnego - nabywcy mają do wyboru metalizowane odcienie: Jet Black, Carrara White, Mahogany  Moonlight Blue oraz specjalny lakier Crayon. Wersja Platinum Edition obejmuje odmiany:

Reklama

  • Cayenne,
  • Cayenne E-Hybrid,
  • Cayenne S.

Można ją również  jak również zamówić w powyższych odmianach z nadwoziem coupé. We wnętrzu uwagę zwracają takie detale, jak pasy bezpieczeństwa Crayon oraz nakładki progów drzwi z wykończeniem ze szczotkowanego aluminium i napisem "Platinum Edition", a także pakiet elementów ozdobnych z teksturowanego aluminium, wzbogaconych o srebrne akcenty.

Cayenne Platinum Edition oferuje również poszerzony zakres wyposażenia standardowego, które obejmuje m.in.:

  • reflektory LED z Porsche Dynamic Light System (PDLS),
  • panoramiczny dach,
  • przyciemniane tylne szyby,
  • system dźwięku przestrzennego Bose,
  • nastrojowe oświetlenie, 
  • sportowe fotele ze skórzaną tapicerką i 8-kierunkową regulacją elektryczną,
  • analogowy zegarek na desce rozdzielczej.

Ponadto klienci mogą skorzystać z bogatej gamy opcji personalizacji nadwozia i wnętrza Porsche Exclusive Manufaktur - od punktowych zmian aż po szeroko zakrojone modyfikacje.

Porsche Cayenne Platinum Edition - polski cennik

Porsche Cayenne Platinum Edition jest już dostępne w sprzedaży. Dostawy rozpoczną się w maju 2022 roku. Ceny zaczynają się od 441 tys. (z podatkiem VAT) zł za Cayenne o mocy 340 KM. Cayenne E-Hybrid o mocy systemowej 462 KM kosztuje od 469 tys. zł, a 440-konne Cayenne S - od 535 tys. zł.

opr. Paweł Rygas

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Porsche Cayenne

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy