Nowy Hyundai Santa Fe z polskimi cenami. Spory rabat na wszystkie wersje

Flagowy SUV koreańskiego producenta niedawno zadebiutował w naszym kraju. Chociaż samochodu nie ma jeszcze w polskim konfiguratorze, przedstawiciel marki ogłosił już jego ceny oraz wersje wyposażenia. Pierwsi klienci będą mogli liczyć na spory rabat.

Nowy Hyundai Santa Fe. Większy i odważny stylistycznie

Piąta generacja flagowego SUV-a Hyundaia właśnie zadebiutowała w polskich cennikach. Koreańska nowość jest nowocześniejsza, większa i bardziej przestronna od swojego poprzednika. Jednocześnie zwraca uwagę swoim siermiężnym designem, dzięki czemu trudno będzie pomylić ją z innym samochodem na drodze.

Długość nadwozia piątej generacji Santa Fe wynosi 483 cm. To więcej o ponad 4,5 cm względem poprzednika. Zmianom uległ także rozstaw osi, który obecnie mierzy niemal 282 cm. Wymiary te przełożyły się na większą ilość miejsca w środku. Pojazd będzie dostępny zarówno w wersji pięcio- jak i siedmioosobowej. Nowość stanowi konfiguracja z sześcioma kapitańskimi fotelami, zarezerwowana dla najwyższej wersji wyposażenia.

Reklama

Klienci mają do wyboru trzy konfiguracje napędowe:

  • 1.6 T-GDI HEV 6AT 2WD (215 KM) - czyli hybryda z napędem na przednie koła.
  • 1.6 T-GDI HEV 6AT 4WD (215 KM) - czyli hybryda z napędem na cztery koła.
  • 1.6 T-GDI PHEV 6AT 4WD (253 KM) - wersja plug-in z napędem na cztery koła.

Nowy Hyundai Santa Fe. Ceny oraz wersje wyposażenia

Przejdźmy zatem do dostępnych wariantów. W Polsce Santa Fe będzie dostępne w czterech różnych wersjach wyposażenia, których ceny wahają się od 199 900 zł do ponad 299 900 zł.

  • Cennik modelu otwiera wersja Smart dostępna od kwoty 199 900 zł. Bazowy model jest przednionapędową hybrydą (HEV) o łącznej mocy 215 KM, z automatyczną, sześciostopniową skrzynią biegów. Wersja ta będzie dostępna wyłącznie w wersji 5-osobowej i tylko z napędem na przednią oś.
  • Wersja Executive jest dostępna także wyłącznie jako pięcioosobowa hybryda (HEV), ale tutaj można wybrać wersję przednionapędową (od 234 900 zł) lub wersję z napędem na cztery koła (od 244 900 zł).
  • Wersja Platinum występuje zawsze z napędem na cztery koła. Tutaj można zamówić wersję 1.6 T-GDI HEV 6AT (215 KM) lub 1.6 T-GDI PHEV 6AT 4WD (253 KM). Każda z nich jest dostępna w konfiguracji pięcio- i siedmioosobowej.
  • Najwyższą wersją wyposażenia jest Calligraphy, która dostępna jest wyłącznie w konfiguracji sześcioosobowej i z napędem na cztery koła. Cena wersji hybrydowej zaczyna się od kwoty 282 900 zł, a wersji plug-in hybrid - od 299 900 zł.

Nowy Hyundai Santa Fe. Klienci mogą liczyć na rabat

Co jednak ważne Hyundai Motor Poland przygotował specjalną ofertę inauguracyjną dla pierwszych klientów. Dla każdej wersji modelu przygotowano spory rabat wynoszący 6 tys. zł. W takim przypadku bazowy wariant Santa Fe będzie można nabyć już za 193 900 zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hyundai | Hyundai Santa Fe | ceny samochodów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy