Reklama

Najdroższe paliwo w Polsce!

Klienci zakopiańskich stacji benzynowych są zbulwersowani.

Benzyna 98 kosztuje tam już prawie 5 złotych. W ciągu jednego dnia paliwo podrożało o kilkanaście groszy na litrze.

Reklama

- Jestem zszokowana - mówi reporterowi radia RMF jedna z klientek stacji. - W Łodzi benzyna jest dużo tańsza - 4,19 zł, tankowałam wczoraj. A dzisiaj z Zakopanem cena wynosi 4.95!

Podobna sytuacja ma miejsce z olejem napędowym. - Cena wynosiła 3.59. A dzisiaj już 3.79 za litr - narzeka jeden z właścicieli "ropniaka". A inny dodaje: - Na tej stacji i tak jest taniej, tankowałem już za 3.84.

Nie brakowało też komentarzy ironicznych: - Szalenie nam się te ceny podobają. Można powiedzieć, że są imponujące. Jeszcze gdyby te pieniądze poszły dla lekarzy, to chociaż byłby spokój społeczny. Ale nigdy nie wiadomo na co zostaną przeznaczone, trudno więc, by nam się to podobało.

Klienci zdają sobie jednak sprawę, co stoi za tak wysokimi cenami paliw w Zakopanem. Jak mówi jeden z nich: - Właściciele stacji wykorzystują to, że ludzie przyjeżdżają na wakacje i starają się zarobić. Ale to jest już przegięcie!

Wygląda więc na to, że litr paliwa po 5 zł to nie wizja wakacyjna, jak pisaliśmy wczoraj, ale... kilku najbliższych dni!

A TUTAJ bardzo dziwna strona z jeszcze bardziej dziwnymi tekstami.

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Polsko! | benzyna | paliwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje