Reklama

Megane II za 47,5 tysiąca

Od grudnia bieżącego roku Renault Polska wprowadza do sprzedaży nowe Megane . Najtańsza 3-drzwiowa wersja Pack Authentique z silnikiem 1,4 l 16V o mocy 98KM kosztować będzie 47,5 tys. zł, a ceny wersji z silnikiem diesla dCi 80KM będą się zaczynać od 52 tys. zł. Renault oferować będzie bardzo szeroką gamę Megane II - na początku auto będzie dostępne w 54 wersjach wyposażeniowo-silnikowych. Do sprzedaży wejdą na początku auta 3- i 5-drzwiowe. Do wyboru będzie jeden z 3 silników benzynowych (98 KM, 115 KM i 136 KM) lub jeden z dwóch diesli (80 KM i 120 KM). Tutaj foto-galeria nowego Renaulta.

W wyposażeniu standardowym już podstawowej wersji (Pack) znajdzie się m. in. 8 poduszek i kurtyn powietrznych (wersja 3-drzwiowa), a także komputer pokładowy, ABS, system nagłego wspomagania hamowania i karta zamiast kluczyka. W porównaniu do obecnego modelu do dziewięciu zwiększy się liczba oferowanych wersji wyposażeniowych.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy