Reklama

Logan hitem

Od początku września do końca listopada w sześciu krajach Europy Środkowej sprzedano ponad 19 tysięcy egzemplarzy dacii logan. Zamówienia złożono na kolejne niemal 12 tysięcy sztuk.

Sprzedaż nowego modelu najlepiej wypadła w Rumunii, gdzie nabywców znalazło niemal 15 tysięcy samochodów.

Logan od początku września oferowany jest w Rumunii i na Chorwacji.

Dwa tygodnie później wszedł do sprzedaży w Serbii, Macedonii, Słowacji i Węgrzech. Od końca października można go kupić w Czechach, a od 19 listopada - w Tucji. Jest już także dostępny w Polsce.

Wkrótce produkowany w Pitesti (Rumunia) samochód pojawi się w salonach w Syrii, Słowenii, Libii i krajach bałtyckich. W połowie przyszłego roku logan trafi do Europy Zachodniej.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: hity

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy