Reklama

Kto sprzedaje najwięcej aut 4x4?

Mitsubishi to firma, która sprzedaje najwięcej samochodów z napędem 4x4 w Polsce.

Wg danych Samaru, udział w polskim rynku marki spod znaku Trzech Diamentów wzrósł o 7% i jest prawie 4-krotnie większy od średniego rynkowego udziału Mitsubishi w Europie.

Łącznie w 2010 roku sprzedano w Polsce 44 043 samochody z napędem na 4 koła. 4668, czyli ponad 10% z nich to sześć modeli Mitsubishi z napędem na dwie osie: outlander, L200, pajero, ASX, lancer ralliart i lancer evolution.

W ubiegłym roku dwa modele Mitsubishi zostały liderami w swych segmentach: najlepiej sprzedającym się SUV-em 4x4 był outlander (3391 aut) a najpopularniejszym pickupem 4x4 w naszym kraju okazał się L200 (628 sprzedanych samochodów). Pojazdy te zdobyły odpowiednio 15% i 24% udziału w tych segmentach.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: sprzedawanie | 4x4

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy