Reklama

Benzyna 95 po 5,99? To najdroższa stacja w Polsce?

Na początku wakacji ceny paliw na stacjach dość mocno spadły i kierowcy mogli nieco odetchnąć.

Niestety, od końcówki czerwca rozpoczął się cykl podwyżek i obecnie zarówno benzyna, jak i olej napędowy kosztują średnio około 50 gr więcej niż półtora miesiąca temu.

Według Polskiej Izby Paliw Płynnych obecnie średnie ceny benzyny to 5,81 zł/litr , a oleju napędowego - 5,73 zł/litr. Za gaz LPG średnio trzeba płacić 2,72 zł/litr.

Jednak wybierając się w popularne turystyczne regiony Polski trzeba liczyć się ze znacznie wyższymi cenami.

Zdjęcie, które prezentujemy powyżej zostało zrobione 11 sierpnia na stacji w pobliżu Kościerzyny, przy jednej z dróg wiodących nad morze. Tydzień później ceny były tam podobne.

Sprzedawczyni nie chciała wdawać się w rozmowę o cenach paliwa. My musimy jednak przyznać, że marża sięgająca 50 groszy na litrze to już mocna przesada...

Reklama

A wy zanotowaliście gdzieś wyższe ceny? Czekamy na zdjęcia. Ślijcie na motoryzacja@firma.interia.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy