Reklama

W tragicznym ciągu zdarzeń...

Kilka dni temu za miejscowością Wiśniewo w powiecie mławskim, na drodze krajowej nr 7 doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły 3 osoby. W wypadku uczestniczyło 8 pojazdów osobowych i samochód ciężarowy.

Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem ford transit (56 lat) nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych oraz nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu i uderzył w tył forda fiesty kierowanego przez 21-letnia kobietę, powodując wypchniecie tego samochodu na przeciwny pas ruchu.

Kierująca fordem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym renault z naczepą. Kierowca samochodu ciężarowego (55 lat) stracił panowanie nad pojazdem, który zaczął się obracać uderzając w 3 kolejne auta. TIR wpadł do przydrożnego rowu przygniatając załadowaną drewnianymi listwami naczepą samochód osobowy marki VW Passat.

Reklama

W samochodzie osobowym podróżował dwie osoby - kobieta (56 lat) i mężczyzna (24 lata). Akcja ratunkowa była bardzo trudna, naczepa musiała zostać ręcznie rozładowana, by umożliwić przedostanie się do ofiar wypadku. Osoby w przygniecionym vw zginęły na miejscu. Kierowca tira zmarł po przewiezieniu do szpitala. Do szpitala trafiły jeszcze cztery ranne osoby. Część uczestniczących w wypadku aut została uszkodzona odłamkami i częściami innych pojazdów, a nie na skutek bezpośredniego zderzenia.

A poniżej film z wypadku na A4 w okolicach Krakowa.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy