Reklama

Umiesz jeździć autostradą, czy tak ci się wydaje?

Przez wiele lat przejazd autostradą traktowany był w kategoriach "wydarzenia". W naszym kraju było ich, jak na lekarstwo. Dziś, gdy sytuacja powoli ulega zmianie poruszanie się autostradami sprawia kierowcom sporo problemów.

By poprawić ten stan rzeczy od 12 września trwa kampania społeczno-edukacyjna promująca bezpieczne zachowania na autostradach zorganizowana przez Autostradę Wielkopolską. Jej adresatem są zwłaszcza młodzi adepci sztuki prowadzenia auta.

Impulsem do przeprowadzenia akcji były dane Komendy Głównej Policji, według których we wrześniu dochodzi do największej liczby wypadków drogowych, a sprawcą co drugiego są osoby poniżej 30 roku życia. W 2012r. na wszystkich polskich autostradach doszło do 247 wypadków, w wyniku których zginęły 44 osoby, a 390 zostało rannych.

Reklama

Poniżej trzy filmy kampanii społeczno-edukacyjnej promującej bezpieczne zachowania na autostradach

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy