Reklama

Światła dzienne Helli

Europejskie badania dowodzą: jazda w dzień z włączonymi światłami zmniejsza liczbę zagrażających życiu kolizji o 25 proc. w porównaniu z sytuacją, gdy pojazdy są nieoświetlone. Jeśli dodać do tego także lżejsze kolizje, łącznie można uniknąć ponad 50 proc. kolizji, do których dochodzi w wyniku niedostrzeżenia innych uczestników ruchu drogowego.

Od niedawna Hella oferuje w Polsce w pełni automatycznie włączające się światła dzienne, które mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

Po przekręceniu kluczyka w stacyjce aktywowane zostają światła dzienne dzięki specjalnemu przekaźnikowi. Wykluczone staje się przypadkowe zapomnienie. Akumulator i alternator niemal wcale nie są obciążane - światła te bazują na 6-watowych lampach halogenowych.

Światła dzienne można zamontować bez jakiegokolwiek problemu. W zestawie jest przekaźnik do automatycznego uruchamiania, podobnie jak wszystkie konieczne elementy mocujące i okablowanie.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: światła | światła dzienne

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy