Reklama

Policja walczy z piratami drogowymi

Na "krajowej" jedynce policjanci ukarali wczoraj mandatami trzystu kierowców. Funkcjonariusze byli dosłownie wszędzie. Wzdłuż drogi ustawiło się ponad trzydzieści patroli.

Akcja zrobiła na kierowcach duże wrażenie, choć oczywiście nie wszyscy jeszcze trzymają się ograniczeń. Wcześniej było zupełnie inaczej. Kierowcy pędzili i spotykała ich za to kara.

Wielu z nich - za przekroczenie dozwolonej prędkości nawet o 50 km/h - zapłaciło mandaty w wysokości 500 zł. Kierowcy na wiele sposobów próbowali przechytrzyć policjantów, ale nie mieli szans. A to dlatego, że oprócz krajowej "jedynki", policjanci obstawili też boczne drogi. W taki właśnie sposób, jeden z kierowców zapłacił 500 zł. na "jedynce", a później drugie 500 zł, kiedy z niej zjechał.

Reklama

RMF
Dowiedz się więcej na temat: policja | pirata drogowy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy