Reklama

Pokazał środkowy palec

500 złotych będzie kosztować mandat za zaparkowanie samochodu choć na chwilę na miejscu dla niepełnosprawnych.

Nowe stawki zaczną obowiązywać już za dwa tygodnie.

Reporterka RMF FM, Barbara Zielińska, przyjrzała się temu, kto parkuje na miejscach dla niepełnosprawnych na wrocławskim Placu Solnym.

W ciągu zaledwie godziny na specjalnych kopertach zatrzymało się tam aż sześć samochodów. Właścicielami aut byli najczęściej młodzi ludzie w wieku od 25 do 35 lat. Jak reagowali na uwagi reporterki?

- Pytania o powód parkowania na miejscach dla niepełnosprawnych albo odbierały mowę, albo wzbudzał agresję. Jeden panów powiedział np. że ma chory palec i żeby to udowodnić wyciągnął ten środkowy. Gest zrozumiałam...

Reklama

Może pięćset złotych mandatu zaboli tych kierowców, którzy chory mają nie tylko palec, ale i głowę...

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: palec

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy