Reklama

Ostatni dzwonek...

Jeszcze tylko dwa tygodnie pozostało kierowcom na wymianę prawa jazdy, wydanego przed 30 kwietnia 1993 troku. Wydział komunikacji warto odwiedzić jak najszybciej, bo pod koniec miesiąca na pewno pojawią się w nich długie kolejki.

Poprzedni termin wymiany obowiązywał do 1 stycznia, ale ministerstwo przedłużyło go do końca kwietnia. Niewielu kierowców skorzystało jednak z tej szansy.

Oczywiście, przymusu wymiany prawa jazdy nie ma i nie grożą za to żadne administracyjne kary. Sęk w tym, że ze starym prawem jazdy, po 30 kwietnia, jeździć nie wolno, bo posypią się mandaty.

Porozmawiaj na Forum.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: dzwonek | prawo jazdy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy