Reklama

Nie utknij we Wrocławiu!

Kto chce przejechać przez stolicę Dolnego Śląska musi zarezerwować na to zdecydowanie więcej czasu niż dotychczas. Wrocławski Zarząd Dróg i Komunikacji właśnie na okres wakacji zaplanował gruntowne remonty jezdni.

Kierowcy przejeżdżający przez Wrocław muszą uzbroić się w ogromną cierpliwość. Zamknięcie ulicy Jedności Narodowej i zwężenie Wyszyńskiego powoduje, że kierowcy jadący w kierunku Warszawy wybierają drogę przez zatłoczony Plac Grunwaldzki. Wyjazd z niego do centrum utrudniają zwężenia na Oławskiej. Do tego dochodzą ogromne korki na drogach wjazdowych do Wrocławia od południa.

Reklama

Kilka remontów zbiegło się w czasie, ale zdaniem ZDiK to najlepszy moment na naprawę ze względu na pogodę i mniejszy ruch w mieście.

Policjanci proszą, by jadąc przez miasto kierowcy szczególną uwagę zwracali na oznakowanie. Przypominają również, że w mieście na wielu skrzyżowaniach wyłączona została sygnalizacja świetlna.

Kierowcy napotkają kłopoty także poza samym Wrocławiem. Remontowany jest fragment autostrady A-4. Obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 80 km/h, a na niektórych odcinkach nawet do 40 km/h.

RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wrocław | kierowcy | Nie | W.E.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje