Reklama

Kompromitacja ministrów

Dwaj francuscy ministrowie wpadli w pułapkę, którą sami zastawili. Spiesząc się na uroczystą inaugurację pierwszego automatycznego radaru drogowego we Francji, złamali nakazy ograniczenia prędkości.

Szef MSW i minister transportu walczyli o bezpieczeństwo na drogach łamiąc ograniczenia prędkości ? ironizuje samochodowe pismo specjalistyczne, którego dziennikarze złapali obu członków na gorącym uczynku. Kilkanaście kilometrów przed pierwszym we Francji automatycznym radarem, który właśnie czekał na uroczystą inaugurację ustawili swój własny radar.

Okazało się, że paryscy dygnitarze pędzili na tę inaugurację z niedozwoloną prędkością. Szef MSW odmawia komentarzy, natomiast jego kolega minister transportu przyznał się już do winy i bije się w piersi. Obiecał, że więcej się to nie powtórzy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy