Reklama

Justus nadal na przejściu

Już dwa razy pisaliśmy o nagminnym procederze parkowania przez ochroniarzy firmy Justus na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Dietla i Stradomskiej w Krakowie.

O tym dziwnym zwyczaju informowaliśmy także zarząd firmy Justus.

W piśmie do naszej redakcji firma ta pisała w styczniu br. m.in. że (...)po obejrzeniu (...) zdjęcia przeprowadzono z kierowcą rozmowę dyscyplinującą w związku ze sposobem parkowania(...).

Czy ta rozmowa "dyscyplinująca" przyniosła skutek? Niestety nie. Radiowozy Justusa jak parkowały w tym miejscu tak parkują.

Oto kolejne zdjęcie (i film), tym razem zrobione wczoraj w godzinach popołudniowych. Także i tym razem funkcjonariusze Justusa zamiast przyznać rację, że zaparkowali niezgodnie z przepisami i odjechać zdecydowali się na... groźby karalne (na co mamy świadków) w stosunku do naszego reportera.

Po raz kolejny więc przypominamy: auta firm ochroniarskich nie są pojazdami uprzywilejowanymi! Są zwykłymi uczestnikami ruchu drogowego. Muszą przestrzegać przepisów, jeździć (a jeżdżą brawurowo) a także parkować (sic!) zgodnie z kodeksem drogowym.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: firmy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje