Reklama

Dramatyczny wypadek. Nie miała prawa przeżyć... Film

Piesi stanowią aż 1/3 ofiar śmiertelnych na polskich drogach. Co więcej, często sami powodują wypadki, z których - w konfrontacji z samochodem czy motocyklem - nie mają szans wyjść bez szwanku.

O niebywałym szczęściu może mówić pewna kobieta, która w nocy z soboty na niedzielę, u zbiegu ulic Opolskiej i Tarnogórskiej w Gliwicach, wbiegła wprost pod jadący drogą samochód.

Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Kierowca nie miał najmniejszych szans na reakcję.

Niezwykłe w tym wypadku jest to, że nie licząc kilku otarć i siniaków, kobiecie nic się nie stało. Jak się okazało, mieszkanka Gliwic miała we krwi prawie dwa promile alkoholu... Sprawą zajęła się policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dramatyczny wypadek

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy