Reklama

Chcą budowy obwodnic

W sześciu miejscowościach województwa podlaskiego rozpoczęły się w czwartek przed południem godzinne blokady w proteście przeciwko opóźnianiu budowy obwodnic Augustowa i Wasilkowa. Ich uczestnicy blokują ruch, chodząc po przejściach dla pieszych.

W sześciu miejscowościach województwa  podlaskiego rozpoczęły się w czwartek przed południem godzinne  blokady w proteście przeciwko opóźnianiu budowy obwodnic Augustowa  i Wasilkowa. Ich uczestnicy blokują ruch, chodząc po przejściach  dla pieszych.

Protesty zostały zorganizowane przez mieszkańców Augustowa, Sztabina, Korycina, Suchowoli, Jurowiec i Wasilkowa, na obciążonych dużym ruchem ciężarowym drogach krajowych nr 8 i 19, prowadzących z centrum kraju do przejść granicznych z Litwą i Białorusią.

W Augustowie, na przejściu dla pieszych na drodze od strony Suwałk, w proteście bierze udział ok. 50 osób, m.in. burmistrz miasta Leszek Cieślik. "Żądamy budowy obwodnicy Augustowa", "Żądamy poprawy stanu dróg", "Dość czekania" - takie hasła mają protestujący na transparentach.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: obwodnica | budowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy