Reklama

Chcą budowy obwodnic

W sześciu miejscowościach województwa podlaskiego rozpoczęły się w czwartek przed południem godzinne blokady w proteście przeciwko opóźnianiu budowy obwodnic Augustowa i Wasilkowa. Ich uczestnicy blokują ruch, chodząc po przejściach dla pieszych.

Protesty zostały zorganizowane przez mieszkańców Augustowa, Sztabina, Korycina, Suchowoli, Jurowiec i Wasilkowa, na obciążonych dużym ruchem ciężarowym drogach krajowych nr 8 i 19, prowadzących z centrum kraju do przejść granicznych z Litwą i Białorusią.

W Augustowie, na przejściu dla pieszych na drodze od strony Suwałk, w proteście bierze udział ok. 50 osób, m.in. burmistrz miasta Leszek Cieślik. "Żądamy budowy obwodnicy Augustowa", "Żądamy poprawy stanu dróg", "Dość czekania" - takie hasła mają protestujący na transparentach.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: obwodnica | budowy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy