Reklama

40 tysięcy bez prawa jazdy?

Ministerstwo Infrastruktury nie wyklucza przedłużenia terminu wymiany praw jazdy - dowiedział reporter RMF. Ponad jedna trzecia kierowców, zobowiązanych do wymiany dokumentów wciąż nie złożyła odpowiednich wniosków.

W większości urzędów na nowy dokument trzeba czekać ponad miesiąc. Decyzja ministerstwa zależy od tego, ilu kierowców Nowy Rok zastanie bez ważnego prawa jazdy. Poznamy ją w połowie grudnia.

Ministerstwo codziennie sprawdza, ile osób założyło wnioski i jak dużo dokumentów się produkuje. Maciej Wroński z Ministerstwa Infrastruktury uważa, że nie będzie tragedii jeśli bez nowego prawa jazdy zostanie 30-40 tysięcy Polaków.

Porozmawiaj na Forum.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy