Reklama

Oceń swoje auto: Kia

Powracamy do cyklu oceniania samochodów używanych. W naszym serwisie zebraliśmy już ponad 20 tysięcy opinii o najpopularniejszych markach.

Do tych ostatnich ciągle nie należy koreańska Kia. To może się jednak zmienić bowiem na rynki europejskie wkracza właśnie nowy cee'd, samochód o umiarkowanej cenie oraz 7-letniej gwarancji.

Reklama

Jak ten samochód będzie sprawdzał się w codziennym użytkowaniu oczywiście powiedzieć jeszcze nie można. Można jednak ocenić inne samochody tej koreańskiej marki.

Jak więc sprawują się te auta? Czy kilkuletni samochód będzie bezawaryjny? Czy autoryzowane serwisy są fachowe i bez obaw można skorzystać z ich usług? A może wprost przeciwnie, lepiej omijać je szerokim łukiem?

Jeśli jesteś użytkownikiem samochodu marku Kia zapraszamy do podzielenia się z innymi swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat eksploatacji.

Jeśli dopiero przymierzasz się zakupu takiego auta - zapraszamy do zapoznania się z komentarzami oraz zadawania pytań. Na pewno znajdą się użytkownicy takich samochodów, którzy będą potrafili na nie odpowiedzieć.

Przypominamy również że, w dziale "Testy/Opinie użytkowników" można podzielić się wrażeniami z użytkowania samochodów innych marek. To właśnie tam znajdziecie już ponad 20 tysięcy opinii na temat samochodów! Dowiecie się, czy warto kupić dany model, na co zwracać uwagę, co najczęściej się psuje... Czekamy również na twój głos w dyskusji!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: auto | kia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje