Reklama

Oceń BMW i samochody innych marek

Samochody tej marki w naszym kraju "od zawsze" uznawane były za prestiżowe i stanowiły obiekt marzeń wielu Polaków.

Jak jednak te pojazdy sprawują się w codziennej eksploatacji? Czy, jak przystało na samochody prestiżowe, ich eksploatacja jest bezproblemowa?

A może wprost przeciwnie - duża popularność oraz sportowy image marki sprawiają, że "trafienie" na egzemplarz bezwypadkowy i niezajeżdżony, który ze akceptowalne koszty będzie można doprowadzić do stanu używalności jest niemal nierealne?

Jak wygląda sprawa z relatywnie nowymi samochodami? Czy przeładowanie elektroniką nie odbija się na jakości, jak to w ostatnich latach było problemem innej prestiżowej marki - Mercedesa?

Jeździsz bmw? Nowym, prosto z salonu, a może kilku- lub kilkunastoletnim, które zostało właśnie przywiezione z Niemiec? Podziel się wrażeniami z eksploatacji z innymi!

OPINIE O WSZYTSKICH MARKACH SAMOCHODÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samochody | auto | BMW

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy