Reklama

"Wypchane" Colorado

Na salonie samochodowym w Detroit Chevrolet zaprezentował koncepcyjny model średniej wielkości pick-up'a, który w 2004 roku ma trafić do seryjnej produkcji. Auto wyposażone zostało w najnowsze systemy wspomagające komfort i bezpieczeństwo, jakie powstały do tej pory w dziedzinie motoryzacji.

Jednym z głównych dostawców nowoczesnych rozwiązań technologicznych jest firma Delphi. "Na pokładzie" nowego chevroleta znalazło się ponad 36 produktów firmowanych przez tę markę.

- Trwałość i bezpieczeństwo to tradycyjne cechy pick-up'ów Chevroleta - powiedziała Nancy Gougarty, dyrektor ds. General Motors w Delphi. - Nasze produkty zastosowane w nowym Chevrolecie Colorado mają za zadanie wpisać się w tę tradycję. Mają one oferować niezawodność, z jaką zawsze kojarzą się amerykańskie pick-up'y

Reklama

Do nowego Chevroleta Colorado Delphi dostarcza ponad 36 produktów, między innymi:
Radia i anteny satelitarne
Systemy klimatyzacji
Systemy chłodzenia układu napędowego
Okablowanie
Hydrauliczne wspomaganie kierownicy
Kolumna kierownicy pochłaniająca energię uderzenia
Półosie napędowe

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bezpieczeństwo

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy