Reklama

Tak wyglądać będzie saab 9-3?

Saab nie słynął do tej pory z konstruowania samochodów koncepcyjnych. Do ubiegłorocznego salonu we Frankfurcie nad Menem w szwedzkich zakładach powstał zaledwie jeden, zaprezentowany światu prototyp. Szefowie koncernu zapowiedzieli jednak nadejście okresu wielkich zmian i zobowiązali się, że co 12 miesięcy w najbliższych sześciu latach Saab będzie wypuszczać na rynek przynajmniej jeden nowy model samochodu. Wymusza to pewną konieczność tworzenia prototypów, które dają producentowi możliwość poznania opinii odbiorców jeszcze zanim pojazd trafi do produkcji. Pozwala to na dokonanie potrzebnych zmian jeszcze w fazie projektu. Podczas trwającego właśnie salonu samochodowego w Detroit pokazano model 9-3x czyli prawie już ostateczną wersję nowego "malucha" Saaba. Zapraszamy do naszej GALERII

Saab 9-3x jest połączeniem czterech różnych koncepcji pojazdów: roadstera, coupe, kombi i pickupa. Kompaktowy samochód z pochyłym, szklanym dachem, zapewnia wygodną podróż czterem osobom. Z przodu auta w oczy rzuca się masywny grill chłodnicy i otwory wlotu powietrza. Maska skrywa całkowicie nowy, 300-konny, turbodoładowany 3-litrowy silnik V6, który napędza wszystkie cztery koła.

Więcej o Saabie 9-3X przeczytasz w ARTYKULE

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: saab | Saab 9-3

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy