Reklama

Spóźniony Clic!

Polscy fani motoryzacji będą zapewne rozczarowani informacją, że nowy, rewolucyjny pojazd polskiej motoryzacji - Clic, wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie zadebiutuje na zbliżającym się salonie samochodowym w Poznaniu (21-25 maja). Przeszkodą okazała się zbyt mała ilość czasu, która nie pozwoliła na pełne przygotowanie do premiery wszystkich odmian małego auta.

Szef firmy Clic Car Corporation, Wacław Stevnert zapewnia jednak, że do dwóch miesięcy po poznańskiej imprezie zorganizowana zostanie odrębna prezentacja Clica, na której zadebiutuje kilka odmian tego pojazdu. Wszystkie te wersje znajdziecie w naszej GALERII

- Mimo, że pracujemy na pełnych obrotach i wszystko idzie zgodnie z planem, to jednak nie zdążymy z przygotowaniem wszystkich odmian Clica na salon w Poznaniu - powiedział w rozmowie z INTERIA.PL Wacław Stevnert. - Zdecydowałem się wycofać z poznańskich targów, gdyż wcześniej obiecałem, że pokażemy tam pełną gamę odmian Clica, a obietnicy tej nie uda się zrealizować. Mogę jednak zapewnić, że w około 6 tygodni po salonie w Poznaniu zorganizujemy osobną konferencję prasową połączoną z oficjalną premierą światową Clica.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Poznań | spóźniony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy