Reklama

Hummer HX

Hummer zaprezentuje w Detroit prototyp małego pojazdu o nazwie HX.

Pojazd ten ma konkurować z m.in. z jeepem wranglerem.

Prototyp, który zostanie pokazany na NAIAS jest napędzany silnikiem V6 o pojemności 3.6 l, który przystosowany jest do jazdy zarówno na benzynie jak i etanolu E85. Generuje on 304 KM mocy i 370 Nm momentu obrotowego.

Silnik współpracuje z sześciobiegową, automatyczną skrzynią biegów.

Nadwozie HX-a wykonano w nowatorskiej technologii, która umożliwia przebudowanie samochodu na otwartą terenówkę. Drzwi, tylna klapa, boczne panele i błotniki oraz dach można zdemontować zyskując zupełnie nowe wrażenia z jazdy. Odpada wówczas również obawa np. o porysowanie lakieru...

Reklama

Prototyp wyposażono w światła typu LED oraz kamerę cofania, która wyświetla obraz... we wstecznym lusterku lub tradycyjnie na desce rozdzielczej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: prototyp | Hummer

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy