Reklama

Holden jak astra

Spadająca sprzedaż powoduje, że koncerny samochodowe szukają oszczędności.

Np. General Motors wykorzysta nową płytę podłogową delta przynajmniej w trzech pojazdach trzech różnych marek.

Australijski Holden właśnie poinformował, że uruchomi produkcję kompaktowego pojazdu opartego na wspomnianej płycie podłogowej, który będzie napędzany czterocylindrowymi silnikami, zarówno benzynowymi, jak i diesla. Nieco później pojawić się ma również wersja na etanol i LPG.

Na razie ujawniono pierwszy szkic tego pojazdu. Dodajmy, że na tej samej płycie delta oparty jest chevrolet cruze, który kilka miesięcy temu z dużą pompą debiutował w USA. Płyta ta zostanie wykorzystane również w oplu astrze nowej generacji, który powinna ujrzeć światło dzienne pod koniec przyszłego roku.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: delta | Astra | Holden

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy