Reklama

G... T... R...

Samochód oznaczony literkami GTR przykuwał wzrok wszystkich odwiedzających tegoroczny salon samochodowy w Tokio. Sprawcą całego zamieszania był koncepcyjny pojazd Nissana, który ma zastąpić sportowy samochód Skyline R34 GT-R. Dzięki wielkiemu zainteresowaniu, jakie dziennikarze i zwiedzający salon wykazali nowym pomysłem japońskiego producenta, możemy być pewni, że pojazd niebawem trafi do produkcji seryjnej. Zobacz z bliska Nissana GT-R w naszej MINI-GALERII.

Trudno powiedzieć, czy Nissan GT-R będzie tak dobrze jeździł, jak wygląda. Jeśli jednak mechanicy włożą w ten samochód tyle serca i wysiłku, co projektanci, to może okazać się propozycją bardzo ciekawą.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: salon | Pojazd | Nissan GT-R

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy