Reklama

Czteroosobowa rajdówka bez dachu!

Nad austriackim jeziorem Wörthersee trwa właśnie jubileuszowy, trzydziesty już zlot miłośników aut produkcji koncernu VW.

To jednak nie jedyna okrągła rocznica, jaką świętować mogą fani niemieckiego giganta. W tym roku mija również dwadzieścia lat od przejęcia przez Volkswagena marki Skoda.

Z tej okazji przedstawiciele firmy z Mlada Boleslav postanowili przygotować coś specjalnego. Z myślą o imprezie w Wörthersee zbudowali pokazowy model znanej z rajdowych tras fabii RS 2000 w wersji z otwartym nadwoziem!

Auto wyróżnia się niespotykaną sylwetką - mocno opadająca linia okien sprawia, że nadwozie przypomina nieco rozwiązania stosowane w jachtach motorowych.

Reklama

Skoda nie zdradza danych technicznych pojazdu, wiadomo jednak, że do jego zbudowania wykorzystano podzespoły prawdziwej rajdówki. Co ciekawe, samochód ma dwie pary drzwi, we wnętrzu przewidziano miejsce dla czwórki pasażerów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: NAD | Volkswagen

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy