Reklama

Będzie civic coupe!

Mamy świetne wiadomości dla fanów sportowych pojazdów z japońskim rodowodem.

Na trwającym właśnie salonie motoryzacyjnym w Detroit Honda zaprezentowała dwa ciekawe prototypy kolejnej generacji popularnego modelu civic.

Równocześnie zaprezentowano dwie linie modelowe: sedana i - od dawna wyczekiwane - coupe. Co ważne, po imprezie prototypy nie trafią raczej "do szuflady". Wprowadzenie aut na rynek planowane jest już na 2012 rok.

Niestety, póki co, niewiele wiadomo na temat zastosowanej techniki. Pewne jest jedynie, że oprócz motorów serii VTEC w ofercie pojawi się również model z napędem hybrydowym.

Galeria - Dziewczyny Detroit.

Galeria - Detroit, dzień pierwszy.

Reklama

Galeria - Detroit, dzień drugi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: coupe

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy