Reklama

Arnejs, czyli brat cee'd

Hyundai zaprezentuje na salonie paryskim prototyp pojazdu kompaktowego o nazwie arnejs. Samochód ten to siostrzana konstrukcja nowego modelu Kii - cee'd, który trafi do salonów pod koniec tego roku.

Konstrukcja Hyundaia to na razie prototyp. Niewykluczone jednak, że sporo elementów tego pojazdu odnajdziemy w nowym modelu klasy kompaktowej koreańskiego producenta, który obecnie ukryty jest pod kodową nazwą FD, i który ma trafić na rynek latem przyszłego roku.

Jedno jest pewne. Ani kia cee'd, ani nowy hyundai nie będą miały łatwego życia. Konkurencja wśród pojazdów kompaktowych w Europie jest szczególnie silna.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konstrukcja | prototyp | brat | Kia cee'd

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy