Reklama

Wyścigowy Viper Coupe

W sierpniu 1995 roku Dodge wyprodukował pierwszego Vipera Coupe stworzonego do startów w wyścigach. Był to model GTS/R - samochód, który na stałe zagości w annałach sportu samochodowego, odnosząc wiele spektakularnych sukcesów w imprezach na całym świecie. Teraz nadszedł czas by wysłużonego Vipera zastąpić jego nowszą wersją. Na trasach wyścigowych pojawia się zatem najnowsza propozycja Dodgea - Viper Competition Coupe, który otwiera najnowszy rozdział w sportowej historii marki. Galeria Dodgea Vipera Competition Coupe

W sierpniu 1995 roku Dodge wyprodukował pierwszego Vipera Coupe stworzonego do startów w wyścigach. Był to model GTS/R - samochód, który na stałe zagości w annałach sportu samochodowego, odnosząc wiele spektakularnych sukcesów w imprezach na całym świecie. Teraz nadszedł czas by wysłużonego Vipera zastąpić jego nowszą wersją. Na trasach wyścigowych pojawia się zatem najnowsza propozycja Dodgea - Viper Competition Coupe, który otwiera ostatni rozdział w sportowej historii marki.

Reklama

Competition Coupe jest modelem, który ma za zadanie połączyć poprzednią wersję Vipera GST/R z autem, którego projekty są już znane, a premiera została wstępnie zapowiedziana. Mowa oczywiście o modelu 2003 Dodge Viper RT-10 Convertible, o którym możecie przeczytać na naszej stronie.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Alex Minsky | PROPOZYCJA | coupe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje