Reklama

Własne M3

Więcej mocy, lepsza dynamika jazdy i ładniejsza stylistyka - te cechy odróżniają nowe BMW M3 od poprzedniej wersji. Produkowany w Monachium, jeden z najpopularniejszych sportowych samochodów na świecie, po raz kolejny podnosi poprzeczkę rywalom.       Zdjęcia BMW M3, zaprezentowanego na tegorocznym salonie w Paryżu - patrz galeria.

M3 sprawia wrażenie samochodu muskularnego, a równocześnie niesamowicie eleganckiego. W oczy rzucają się elipsoidalne reflektory i duże wloty powietrza na przedniej masce znane z serii modeli "3". Zarówno przód, jak i tył auta to firmowa, solidna i piękna robota BMW.

Wysokie oceny M3 zawdzięcza również doskonałym właściwościom jezdnym i dynamicznemu silnikowi. Pod maską kryje się jednostka o pojemności 3246 ccm, osiągająca moc 343 KM przy 7900 obr/min. Imponujący jest również maksymalny moment obrotowy sięgający 365 Nm. Dzięki tym parametrom, M3 rozpędza się do 100 km/h w 5,2 sek i może pędzić z prędkością maksymalną 250 km/h, którą wyznacza elektroniczny ogranicznik.

Reklama

Kierowcy lubiący szybką i efektowną jazdę muszą się jednak liczyć z tym, że M3 będzie spalał minimum 11,9 litra benzyny na 100 km.

Zdjęcia BMW M3, zaprezentowanego na tegorocznym salonie w Paryżu - patrz galeria.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BMW | galeria | BMW M3

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy