Reklama

Więcej zdjęć E!

48 miesiące i ponad dwa miliardy euro pochłonęły przygotowania i projektowanie nowego Mercedesa E-Klasa. Gotowy samochód zadebiutował na tegorocznym salonie samochodowym w Brukseli, a do sprzedaży trafi w marcu 2002 roku. Ten sedan wyższej klasy średniej posiada wiele technicznych i technologicznych innowacji, a w dziedzinie bezpieczeństwa, komfortu i właściwości jezdnych wyznacza nowe standardy w swoim segmencie. Pozostaje jedynie pytanie, czy nowa E-Klasa podtrzyma sukces i dobre imię swojej poprzedniczki. Obszerniejszą foto-galerię mercedesa E znajdziesz w naszej GALERII.

Nowy Mercedes E-Klasa zastępuje swojego poprzednika - samochód, którego roczna sprzedaż przekraczająca 200 000 modeli rocznie określiła mianem najpopularniejszego luksusowego sedana na świecie. Od momentu debiutu w 1995 roku DaimlerChrysler sprzedał ponad 1,4 miliona egzemplarzy poprzedniej generacji E-Klasy. Najbliższa przyszłość pokaże, czy nowy pojazd podtrzyma tę rewelacyjną passę. W salonach Mercedes E w wersji 2002 znajdzie się w marcu.

Więcej o Mercedesie E-Klasy przeczytasz w ARTYKULE.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mercedes

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy